Sera ve Outdoors-delikli 30 Mic çilek samanlık için siyah folyo

Online mağaza Semenata Shop bir sera veya açık havada çilek üretim ve ekimi çok iş kurtaracak yenilikçi bir ürün sunuyor-özel delikli, siyah, çilek samanlama filmi (Genişlik 1,20 m/uzunluk 1000 m).

Kısacası, bu ürün sera veya açık havada çilek üretiminde toprak üzerinde döşeme için kullanılır. Samanlık amacı ot gelişimi durdurmak için, böylece son derece daha kolay ve etkili çilek ekimi yetiştirilmesi için yardımcı olmaktır. Meyve mevsiminde çilek meyve folyo gelir ve böylece çürüyen (özellikle ciddi bir sorun samanlama olmadan meyve bu tür ekimi) korunur. Samanlama filmin bir başka yararlı özelliği, topraktan buharlaşma azaltır yadsınamaz. Bu, küçük bir yüzde değil, sulama maliyetlerini azaltır.

Bu ürünün avantajları son derece fazladır. Bu, sera için ürünlerin üretimi ile ilgilenen önde gelen bir İsrailli şirket tarafından üretilmektedir. Samanlama folyo ciddi bir yoğunluk vardır-30 mikrofon, bu bile makineler ile döşeme (özel Pulluklar ile mučlčirane için) yaparken sürdürülebilir kılan. Ayrıca, yoğunluğu çilek büyürken otlar oluşumunu engellemek için yardımcı olur.
Siyah folyo bir diğer avantajı kuşkusuz UV koruması. Bu güçlü bir güneş ışıması için ürün dayanıklı hale getirir. Bu şekilde Eğer açık havada çilek büyümek bile, samanlama hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak.

Ek kolaylık için, çilek mulčitane için folyo delinmiştir. Çap 7,5 cm ile 30 cm arasında mekanik kesilmiş delikler, damak düzenlenmiş. Uygulamada folyo delikleri 3 satır, şaşırtıcı satranç vardır. M/Y hatlarının Uzaklık 30 cm 'dir. Bu, çilek fide dikim delikleri rahatsız edici sondaj kaydetmek için yardımcı olur ve büyük bireysel bitkilerin aynı mesafeleri.

Aşağıdaki bitkiler için uygundur:

İsrail siyah samanlık filmi ile çilek büyüyebilir, marul farklı çeşitleri, salatalar-kış petrol Başkanı, siyah Gûmûrdžinska, Džentalina, buzdağı marul, ıspanak, pazı, Yaprak kereviz, Nervürlü kereviz, ıspanak, vb farklı türde.

Ürün domates, salatalık, biber, soğan, kabak, vb büyüyen için uygun değildir. Bu tür bitkiler için, ot ile mulčiraŝo folyo iyi bir fiyat için bizim teklifler bakın.

Kullanın:

Çilek samanlama filmi kullanımı son derece kolay, ister sera, sera, tünel veya açık havada üretim büyümek.

Birkaç kolay adım vardır. Önce âgodkite ekili olacak yeri hazırlayın. Bahçe raketi ile hizalayın ve yayılması gibi yayılan paralel samanlık zemin uçları ile yığılmış folyo yaymak. Zatrupvajte hakkında 10 cm güçlü bir rüzgar size hiçbir sorun olacak emin olun.

Bir kez sen çilek fide dikim gidebilirsiniz samanlama folyo koyduk.

Няма коментари:

Публикуване на коментар

Полезна ли ви бе информацията? Споделете своите въпроси, мнения и препоръки. Are you happy? Please give us feed back :)